Trešdiena,  22. augusts,  2018

Ievietošanas datums: 21.12.2016.
    Izstāde TIKS centrā
    Ievietošanas datums: 09.12.2016.
    PIKC RDMV pedagogu radošie darbi "SALDS"
    Ievietošanas datums: 15.11.2016.
    PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogu radošo darbu izstādē “Salds” piedalās 29 mākslinieki.
    Izstādē pārstāvētas gan stājmākslas, gan lietišķās mākslas nozares – atspoguļo arī to, ko  PIKC RDMV pedagogi paniedz saviem audzēkņiem. Tādējādi  šī  izstāde ir ārkārtīgi vērtīga Saldus mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem.
    Saldus novada pašvaldības projekts.
    “Profesionālās mākslas pasākumu pieejamības nodrošināšana Saldus novadā 2016/2017.gadā”
    Projekts tiek realizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
    2 izstādes
    Ievietošanas datums: 07.10.2016.
    Notvert kadrā telpu, ko veido arhitektūra, ir viens no fotogrāfa profesionālās meistarības kritērijiem. Ja izdodas parādīt telpas īpašo raksturu un stāstu, tulkot fotovalodā telpas valodu un poēziju, tad rodas attēli, kas kļūst par leģendāriem telpas vēstnešiem. Fotogrāfs Ansis Starks iet šo ceļu, meklējot tajā savu rokrakstu. Viņa attēlos atklājas gan arhitektonisko fragmentu skulpturālais potenciāls, gan fotogrāfijas kā medija abstraktais potenciāls. Tā ir īpatnēja dubulttradīcijas situācija, kurā sava vieta ir fotogrāfijas klasiskajai spējai radīt ilūziju par telpu un apjomu, bet turpat blakus redzams pretējais - fotogrāfija manifestējas kā plakans modernistisks medijs, kas pārvērš telpu divdimensiju abstrakcijā. Šo dinamisko, iztēli rosinošo formālo pulsāciju papildina vēl kāds neizstrūkstošs Anša Starka fotogrāfijas aspekts -  neuzbāzīgs, drīzāk ironisks, nekā dramatisks sociāls komentārs. Personālizstādē Saldus mūzikas un mākslas skolā Ansis Starks rāda divas attēlu sērijas, kurās redzamas celtnes no 20. un 21. gadsimta - vecie "Aldara" ražošanas korpusi Rīgā, Sarkandaugavā un laikmetīgā Saldus mūzikas un mākslas skolas ēka.
    KO:BALTS. Forma – tukšums, tukšums – forma. Tas var būt jautājums, apbrīns, prieks,
    atklāsme. Kāds var redzēt formu, cits redz kompozīciju, krāsu, kāds cits to visu redz
    kopainā, vēl kādam tas būs simbols. Mākslinieki šajā gadījumā vēlas paplašināt skais -
    tuma robežas, pievienojot savas izjūtas par cilvēku, dabu – sauli, jūru, smiltīm. Siltums
    caur vēso zilo un grafiskie ritmi, kuri konkretizējas noteiktās struktūrās ir īpaši šai
    izstādei atlasīto un radīto darbu vienojošie elementi.
    Projekts ,, Profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana Saldus novadā” Līguma Nr.2016-1-STP-M02058

© Saldus mākslas skola
    2002 - 2015, powered by DSP