Par mācību maksas atcelšanu uz ārkārtas situācijas izsludināšanas laiku

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu no 12.03.2020. ”Par ārkārtas situācijas izsludināšanu” 4.4.punktu,
laika posmā no 15.04.2020. līdz 12.05.2020. nolemts neaprēķināt mācību maksu Saldus Mākslas skolas interešu un profesionālās ievirzes audzēkņiem.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close