Saldus Mākslas skola aicina uz kursiem “ AKADĒMISKĀ ZĪMĒŠANA ”

Saldus Mākslas skola aicina uz kursiem
“ AKADĒMISKĀ ZĪMĒŠANA ”
Vieta: Saldus Mākslas skola
Vadītāja: Elīna Stengrēviča/ Latvijas Mākslas akadēmija, bakalaura grāds gleznošanā/
Datumi: 2020.gada 20.02./27.02./05.03./ 12.03.
Laiks: 18.00- 20.00
Cena: 45.00 euro
Nodarbību skaits: 4
Dalībnieku skaits: 10
Akadēmiskās zīmēšanas kursi būs noderīgi tiem, kam patīk zīmēt, un, kuri vēlas attīstīt prasmes, lai tālāk darbotos patstāvīgi. Kā arī skolēniem, kuri vēlās iestāties kādā ar mākslu saistītā mācību iestādē. Iepriekšējas akadēmiskās zināšanas nav obligātas!
Visi darbam nepieciešamie materiāli, kā arī informatīvie izdales materiāli ir nodrošināti un iekļauti nodarbības cenā. Nodarbība noris brīvā, radošā gaisotnē, kas ļauj starp ikdienas darbiem veltīt divas radošas stundas sev!
Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.
INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Saldus Mākslas skola var fotografēt/filmēt darba procesu. Saldus Mākslas skolas rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Saldus Mākslas skolas mājas lapā vai Saldus Mākslas skolas profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).
Pēc kursa beigām tiek izsniegtas A līmeņa kursu apliecības (8 stundas).

Pieteikšanās: makslas.skola@saldus.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close