Saldus Mākslas skola aicina uz tālākizglītības kursiem

SADZĪVĒ LIETOJAMU TRAUKU VEIDOŠANA

Kursos būs iespēja:

  • pilnveidot savas prasmes strādājot ar brūno un balto mālu;
  • izveidot sadzīvē pielietojamus traukus – bļodu, tējas krūzi un maizes šķīvi;
  • rotāt traukus izmantojot dažādas glazūras.

 

Kursi notiks Saldus Mākslas skolā 7., 14., 21., 28. februārī, no plkst. 19:00 – 21:00

Kursa cena: 45 EUR (visi nepieciešamie materiāli ir iekļauti)

Pieteikšnās šeit:

https://docs.google.com/forms/d/1uVbP45zOBZjySxtBj8A2-o1oScnBSk1P6D6anPIBVEI/edit

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Reģistrējoties kursiem Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close