Informācija par audzēkņu uzņemšanu 2022./2023. mācību gadam

Uzņemšana Saldus Mākslas skolā 2022./2023.mācību gadam notiks attālināti. Saldus Mākslas skola uzņem:

profesionālās ievirzes izglītības programmā:

• 1.klasē / bērnus 8 gadu vecumā /
  • 2.klasē / bērnus 9 gadu vecumā /
  • 3.klasē / bērnus 10 gadu vecumā /

interešu izglītības programmā:

• grupā ZĪMULĪŠI / 4 un 5 gadu veciem bērniem /
  • grupā SAGATAVOŠANA / 6 un 7 gadu veciem bērniem /
  • grupā ARHITEKTŪRA / no 6 gadu vecuma /
  • grupā JAUNIEŠU STUDIJA / jauniešiem bez vecuma ierobežojuma /

Vecākiem, kuri vēlas pieteikt savus bērnus mācībām Saldus Mākslas skolā, elektroniski jāaizpilda iesniegums un jānosūta uz e-pastu pieteiksana.maksla@saldus.lv

Iesniegumu varat atrast Saldus Mākslas skolas mājas lapā / sadaļā PAR MUMS / DOKUMENTI / vecāku iesniegums uzņemšanai vai spiediet šeit: vecāku iesniegums uzņemšanai.