Mācības Saldus Mākslas skolā atsāksies 2021. gada 11. janvārī –  ATTĀLINĀTI.

No 2020. gada 1. decembra uz ārkārtējās situāciju laiku Saldus novada Domes deputāti lēma vecākus atbrīvot no mācību maksas par bērna izglītības ieguvi Saldus Mākslas skolā gan profesionālās ievirzes programmā, gan interešu izglītībā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close