Nepieciešamo materiālu saraksts

1., 2., 3. klase:

Zīmēšanas papīrs A3, akvareļu biezais papīrs- A3. 2gab. grafīta zīmuļi- HB, zīmuļu asināmais, dzēšgumija, 3 gab. sintētiskās otas- maza, vidēja, liela. Guaša krāsas 12 toņi, papildus baltā krāsa. 3 gab. melni marķieri- dažāda biezuma, krāsaino zīmuļu komplekts 12 gab., flomāsteru komplekts 12 gab. Līmes zīmulis lielais, PVA līme, šķēres, lupatiņa otām, priekšauts. . 

Arhitektūras grupas: 

Nazis kartona un papīra griešanai – stabils, drošs, PVA līme, neliela pudelīte, abpusējā līmlente, šķēres, asas un parocīgas, 2 dažāda biezuma marķieri, zīmulis un dzēšgumija, neliela kastīte, kur to visu salikt.

Zīmulīši:

Akvareļu papīrs A3 (1 bloks), 1 grafīta zīmulis – HB vai B, zīmuļu asināmais, dzēšgumija, 2 sintētiskās otas – maza un liela, 1 akvareļu ota vidēji liela vai liela, palete krāsu jaukšanai, guašas krāsas – vismaz 6 toņi, akvareļu krāsas, eļļas krītiņi, 1 melns marķieris vidēja biezuma, krāsainie flomasteri – 12 toņi, krāsainie zīmuļi – 12 toņi, plastalīns, šķēres, līmes zīmulis, ūdens trauks, priekšauts vai aizsargkrekls pēc vecāku izvēles. Uz visiem materiāliem uzrakstīts vai uzlīmēts īpašnieka vārds.

Sagatavošanas grupas:

A3 akvareļu papīrs (bloks), 1 liela akvareļu ota, 1 liela ota un 1 vidēja ota (guašai), akvareļu krāsas, guaša krāsas ( 12 krāsas), ūdens trauks, parastais zīmulis (HB vai B), zīmuļu asināmais, dzēšgumija, krāsainie zīmuļi (12 krāsas), flomāsteri (12 krāsas), eļļas krītiņi, plastalīns, melni marķieri divi izmēri (smalks un biezs) (piem.0,4mm un 2mm), šķēres, līmes zīmulis (vidējs), priekšauts vai aizsargkrekls pēc vecāku izvēles. Uz visiem materiāliem uzrakstīts vai uzlīmēts īpašnieka vārds.

4.-7. klase:

  • gleznošanas, komozīcijas nodarbībām:
guašas krāsas 12 toņu+papildus baltā un dzeltenā krāsa otas-vismaz 6 dažāda lieluma (plakanas un apaļās -sintētiskās) papīrs: gleznošanai a3 bloks (biezas lapas) paletes krāsu jaukšanai, trauks ūdenim
  • zīmēšanas, kompozīcijas nodarbībām:
parastie zīmuļi- dažādas cietības (hb-b6) dzēšgumija, zīmuļu asināmais papīrs: zīmēšanai a3 bloks
  • kompozīcijas, zīmēšanas nodarbībām:

dažādu krāsu flomasteri/ marķieri. dažādu biezuma melnie flomasteri/ marķieri. melnā tuša-1 pudelīte, mazas, spicas, apaļas sintētiskās otiņas-vismaz 3. šķēres, maketnazis, līmes zīmulis, pva līme

Jauniešu studija:

A3 zīmēšanas bloks, A3 akvareļu bloks, guaša krāsas, akvareļu krāsas, dažādu izmēru sintētiskās otas, Pentel eļļas krītiņi (25 krāsas), zīmulis, dzēšgumija, PVA līme (pudelīte)

Uz materiāliem, instrumentiem rakstīts īpašnieka vārds. Maiņas apavi.