Nobeiguma darbus aizstāvēja 29 Saldus Mākslas skolas audzēkņi

2022.gada 7. aprīlī savus NOBEIGUMA DARBUS aizstāvēja 29 talantīgi Saldus Mākslas skolas audzēkņi. Paldies audzēkņiem un viņu pedagogiem par ieguldīto darbu! Paldies recenzentiem māksliniekiem – Agnesei Staģei, Gintai Vītolai, Robertam Koļcovam, Raidam Kalniņam par saturīgām un iedvesmojošām sarunām ar darbu autoriem un trāpīgiem komentāriem!

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close