Šonedēļ pie mums gaidāma patiesi aizraujoša nedēļa, jo pie mums notiks RADOŠO EKSPERIMENTU NEDĒĻA. Tās laikā notiks dažādu profesionālo mākslinieku meistarklases Saldus Mākslas skolas 4.- 7. klašu audzēkņiem.

Eksperimentu nedēļas ietvaros notiks šādas meistarklases:

 • ilustrācijas uz porcelāna šķīvja “Mans mīļdzīvnieks” / Zahars Ze;
 • porcelāna liešana dizaina formās / Esmeralda Purvišķe;
 • sienas dekors ar augu atspiedumiem ģipsī / Kristīne Niedrāja;
 • abstraktie zīmējumi ar akvareļu flomāsteriem “Nezināmais stāsts” / Ginta Vītola;
 • ko dara dizainers? /Baiba Lindāne un Uģis Gailis / meistarklasi piedāvā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola;
 • dizaina zīmējuma zīmēšana / Vineta Priste-Kārkla un Guntars Gabranovs / meistarklasi piedāvā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola;
 • modes dizaina skicēšana / piedāvā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola;
 • modes aksesuāri- rotas / Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola;
 • modes aksesuāri- tekstils/termo druka / Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola;
 • tēlu un stāstu radīšanas darbnīca / Rebeka Lukošus;
 • ilustrācijas / Anna Vaivare;
 • abstrakto formu darbnīca / Zane Veldre.

Eksperimentu nedēļa notiek nodarbību laikos no plkst. 16.00- 19.00.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close