Aicinām pieteikties tālākizglītības kursiem “Zīda apgleznošana”

Saldus Mākslas skola organizē tālākizglītības kursus “Zīda apgleznošana”. Kursu piedāvājumā:

  • Zīda apgleznošanas tehniskie paņēmieni, veidojot abstraktas vai konkrētas kompozīcijas, izmantojot zīda krāsas un kontūras.

Kursi notiks Saldus Mākslas skolā 229.kabinetā 16., 23., 30.martā un 6.aprīlī, no plkst. 19:00- 21:00. Pasniedzēja Vēsma Krūmiņa (Saldus Mākslas skolas pedagogs). Kursa cena: 45 EUR (visi nepieciešamie materiāli ir iekļauti)

Pieteikšanās šeit (lūdzam pieteikties līdz 15. martam):
https://docs.google.com/forms/d/15NxjunDCHJnNhenna7taSB2JfsvLdvqk0-_-n9sj3nk/edit

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Reģistrējoties kursiem, Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā. Pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.