Noslēgusies Valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem 2021./ 2022. mācību gadā I kārta Saldus Mākslas skolā. Paldies visiem audzēkņiem par radošiem darbiem!
I kārtas laureāti :
• Māras Škutānes projekts “IZSTĀDE PAMESTĀ FABRIKĀ”;
• Elīzas Bahas projekts Izstāde “DZĪVNIEKU PATVERSME”;
• Lāsmas Liepas projekts Izstāde “DZĪVĀ GLEZNA”;
• Sandas Plītas projekts Izstāde “VIŅI REDZ…”;
• Samantas Davidovas projekts Izstāde “ORGĀNUDERĪGIEIZRAKTEŅI”;
• Renāra Māliņa projekts Izstāde “R U P L I S”.
Šie darbi piedalīsies Valsts konkursa II kārtā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close