IZSTĀDE “PLENĒRS ROZENTĀLA PILSĒTĀ 2019”

NO 26. JŪLIJA LĪDZ 30. SEPTEMBRIM SALDUS MĀKSLAS SKOLĀ , AVOTU IELĀ 12A

IZSTĀDE “PLENĒRS ROZENTĀLA PILSĒTĀ 2019”

šogad plenērā piedalījās mākslas skolu audzēkņi un pedagogi no
Šilutes Lietuvā, Vodjas Igaunijā, Liderbahas Vācijā, Ķekavas,
Valmieras, Ventspils, Kuldīgas, Jelgavas un Saldus Latvijā

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close