IZSTĀDE Saldus Mākslas skolas ZAĻĀ PRAKSE 2019

no 10. jūnija līdz 20. jūlijam Saldus Mākslas skolā, Avotu ielā 12A

IZSTĀDE

SALDUS MĀKSLAS SKOLAS AUDZĒKŅU 2019. GADA ZAĻĀS PRAKSES DARBI

šogad zaļā prakse 2.,3.,4.,5. un 6. klasēm notika Saldus pilsētā un Jaunauces muižā

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close