Keramikas mākslas simpozijs “KUR – Keramika.Uguns.Radošums”.

No 31. jūlija līdz 7. augustam Saldū norisinājās keramikas mākslas simpozijs “KUR – Keramika.Uguns.Radošums”.
Septiņu dienu laikā mākslinieki radošā atmosfērā radīja dažādu tehniku un izmēra keramikas mākslas darbus. Darbu apdedzināšanai tika izmantotas divas elektriskās krāsnis un viens raku gāzes ceplis.
Paralēli mākslinieku darbam, pilsētā norisinājās mākslas nedēļa, kas veltīta šim simpozijam. Pasākuma laikā norisinājās Raku apdedzināšanas paraugdemonstrējumi, meistarklases bērniem, sarunas ar māksliniekiem. Bija iespēja aplūkot divas keramikas mākslas izstādes. Noslēgumā tika rīkots koncerts ar grupu “Dagamba”, dedzināta uguns skulptūra un atklāta nobeiguma izstāde.
Pasākumu organizēja p/a “Saldus TIKS centrs” un Saldus Mākslas skola.
SIMPOZIJA GALERIJA: