No 13. līdz 17.jūnijam Mākslas skolā notika “Radošās darbnīcas ar ievirzi arhitektūrā”

No š. g. 13. – 17. jūnijam Saldus Mākslas skolā norisinājās “Radošās darbnīcas ar ievirzi arhitektūrā”.

Mērķgrupa – bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem.

Kāds bija radošais process un kādi darbi tapuši? Aicinām ielūkoties foto ieskatā.

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close