No 8. maija pie mums apskatāma Latvijas mākslas skolu audzēkņu Valsts konkursa izstāde “APĢĒRBS ir VĒSTĪJUMS”

Latvijas mākslas skolu audzēkņu radīti projekti no 100 Latvijas mākslas skolām – tērpu kolekcijas, to vizuālas prezentācijas kolāžās un video formātā no 8. maija būs skatāmi Saldus Mākslas skolā, Avotu ielā 12A.

Izstādē eksponēti labākie Latvijas mākslas skolu audzēkņu projekti, risinot radošu uzdevumu par tēmu “Apģērbs ir vēstījums”. Jauno modes mākslinieku darbi tapuši Latvijas Nacionālā kultūras centra rīkotā Valsts konkursa ietvaros. Jau tradicionāli Valsts konkurss audzēkņus mudina padziļināti pētīt un strādā ar kādu izvēlētu mākslas vai dizaina tēmu, tādējādi gūstot priekšstatu par dažādām mākslas jomām un profesijām. Izstādē apskatāmie darbi ir tikai neliela daļa no Latvijas mākslas skolās šogad tapušajiem radošajiem darbiem.

Konkursa dalībnieki ir profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla” 2.-7. klases audzēkņi vecumā no 8 līdz 16 gadiem.

Aicinām apskatīt izstādi!