no 5. aprīļa līdz 31. maijam Saldus Mākslas skolā, Avotu ielā 12A, 1. un 2. stāvā

IZSTĀDE

NOBEIGUMA DARBI 2 0 1 9

šogad nobeiguma darbus aizstāvēja 19 Saldus Mākslas skolas 7. klašu audzēkņi

Grauduma Beāte
Heinacka Laura
Karlsone Iluta
Kislina Betija
Kraus Rebeka
Olbačevska Anete
Rāvele Sanija
Stepēna Estere Anete
Vlasova Elīna
Zandberga Estere

Bula Alise
Buls Kristers
Donga Sofija Estella
Kairova Lilija
Kalniņa Paula
Krūmiņa Diāna
Neilande Sindija Krista
Siliņa Paula
Ulena Krista

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close