RADOŠO EKSPERIMENTU NEDĒĻA 2019

no 12. līdz 31. maijam
Saldus Mākslas skolā
izstāde

RADOŠO EKSPERIMENTU NEDĒĻA 2019

Eco glezniecība / Fotoattēlu interpretēšana / Gludspiedes tehnika / Līmes nospiedums / Vārds glezniecībā / Papīrliešanas darbnīca / Porcelāna apgleznošanas darbnīca / Zemglazūras apgleznošana ar angobām / Galvas rotu dizains / Māla izstrādājumu rotāšana / Ieskats eļļas glezniecībā / Papīra lietiņas un rotu dizains / Termo druka / Ķemmīšu gatavošana / Metāla izstrādājumu dizains/

sadarbībā ar  PIKC Liepājas Mūzikas mākslas un dizaina vidusskolu / J. Soikāna Ludzas mākslas skolu / Engures mākslas skolu / Madonas Mākslas skolu
Aktivitātes notika biedrības “Saldus rajona attīstības biedrība” projekta “Mākslas skolas pedagogu un skolēnu prasmju pilnveidošana radošās industrijas attīstīšanai sadarbības partneru teritorijās” / “4xmāksla” / ietvaros