RADOŠA DIENA Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

2019. gada 14. martā Saldus Mākslas skolas 7. klašu audzēknes Krista Ulena, Lillija Kairova, Anete Estere Stepēna, Paula Kalniņa, Iluta Karlsone piedalījās RADOŠĀ DIENĀ Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close