RADOŠO EKSPERIMENTU NEDĒĻA 2019

Saldus Mākslas skolas RADOŠO EKSPERIMENTU NEDĒĻĀ 2019:

Eco glezniecība/Fotoattēlu interpretēšana/Gludspiedes tehnika. Līmes nospiedums/Vārds glezniecībā/Papīrliešanas darbnīca/Porcelāna apgleznošanas darbnīca/Zemglazūras apgleznošana ar angobām/Galvas rotu dizains/Māla izstrādājumu rotāšana/Ieskats eļļas glezniecībā/Papīra lietiņas un rotu dizains/Termo druka/Ķemmīšu gatavošana/Metāla izstrādājumu dizains/Diskusija ar SIA “ Ekobloki” pārstāvjiem.“Pat bērns to var!”/Tikšanās ar zīmola “ Nice place” pārstāvi Zani Ernstreiti/Tikšanās ar modes mākslinieci un gleznotāju Elitu Patmalnieci/

sadarbībā ar  PIKC Liepājas Mūzikas mākslas un dizaina vidusskolu/J. Soikāna Ludzas mākslas skolu/Engures mākslas skolu/Madonas Mākslas skolu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close