Saldus Mākslas skola saviem audzēkņiem un pedagogiem dāvina izrādi “ČELLĪNO CEĻO”.

22.maijā pulksten 16.00 akustiskajā koncertzālē Avotu ielā 12A Saldus Mākslas skola saviem audzēkņiem un pedagogiem dāvina izrādi ČELLĪNO CEĻO.

ZĪMĒJUMU TEĀTRIS piedāvā dzīvespriecīgu sajūtu izrādi bez teksta.

  • Ilgums 45 min.
  • Auditorijas vecums: 5+

Čelliste atskaņo pazīstamus Baha skaņdarbus, ik pa laikam apstājoties, lai ieklausītos un paskatītos apkārt. Pēkšņi telpā parādās vēl divas būtnes – Krāsiņa un Deja. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis bērnībā. Izrāde turpinās, mainot noteikumus. Uz skatuves Krāsiņa un Deja kopā ar Čellino spēlē spēles, kuru noteikumiem skatītāji var viegli sekot.
Ikdienā mums katrai vietai ir savi noteikumi, gluži kā izrādē. Reizēm jūtamies kā uz kraujas malas, ar aizsietām acīm. Tev ir jāpieņem jaunie spēles noteikumi, kas ir svarīgi dzīvei un mēs atkal nonākam citā spēlē. Tas ir ceļojums no vienām sajūtām un emocijām uz citām, sastopoties ar dāsnumu, greizsirdību, līdzjūtību un draudzību.

Piedalās:
Guna Šnē – Čellīno,
Karīna Karahona – Krāsiņa,
Aija Putniņa – Deja.

Scenogrāfe: Hiroko Oshima (Japāna),
Horeogrāfe: Ilze Bloka,
Režisors un idejas autors: Varis Klausītājs

Uz tikšanos!