2019. gada 12. okobrī plkst. 18.00 Saldus Mākslas skola aicina uz
35. GADU JUBILEJAS SVINĪBĀM
Ierašanās un reģistrācija viesiem sākot no pkst. 17.00
18.00 Svinīgā sveikšana un uzrunas ar muzikāliem priekšnesumiem:
Simona Sunepa /ērģeles/
grupa “KALNEJAS”
grupa “THE BAD TONES”
Madara Fogelmane /čells/
Noslēgumā – JUBILEJAS KŪKA !

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close