Saldus Mākslas skolas audzēkņu SKATES 2019

No 2019. gada 16. decembra līdz 2020. gada 3. februārim Saldus Mākslas skola aicina apmeklēt Saldus Mākslas skolas audzēkņu SKATES, kurās savus radošos darbus apskatei izlikuši audzēkņi: mazo bērnu grupas “Zīmulīši”, grupas “Arhitektūra”, sagatavošanas klases un 1.-7. klases, kā arī jauniešu studija.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close