Tālākizglītības kursos “Zīda apgleznošana” tapušie darbi

Saldus Mākslas skolā notika tālākizglītības kursi “Zīda apgleznošana”. Tajos bija iespēja apgūt zīda apgleznošanas tehniskos paņēmienus, veidojot abstraktas vai konkrētas kompozīcijas, izmantojot zīda krāsas un kontūras. Pievienotajā foto galerijā – kursos tapušie darbi.

Pasniedzēja Vēsma Krūmiņa.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close